Yurtiçi Lojistik Hizmetleri

Anasayfa » Yurtiçi Lojistik Hizmetleri

Yurt içi lojistik hizmetlerinde de strateji, uzmanlık ve teknolojiyi birleştiren çözümleriyle yanınızdayız. Taşınacak ürünün niteliği, özellikleri, miktarı ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda alternatif kara ve demiryolu taşımacılığı modellerini kapsayan satın alma çözümleri sunuyoruz. Taşımacılık sektöründe uzman kadrolara sahip iş ortaklarımızla hızlı ve güvenli yurt içi lojistik hizmetleri fırsatlarından faydalanmanızı sağlıyoruz.

Karayolu

Yurt içi karayolu taşımacılığı hizmeti alanındaki satın alma deneyimimizle müşterilerimize kapsamlı ve optimum çözümler üretiyoruz. Taşımacılık sektöründe öncü iş ortaklarıyla çalışıyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Ölçek ekonomisinden yararlanarak, deneyimli ekibimizle farklı sektörlerden müşterilerimize para ve zaman kazandırıyor, katma değer yaratıyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Sac taşıma
  • Üretim malzemeleri (milk-run) ve yedek parça taşımacılığı
  • Gıda ürünleri sektöründe hammadde ve ürün taşımacılığı
  • Beyaz eşya, dayanıklı tüketim ürünlerinin tedariği
  • Otomotiv sektöründe binek otomobil ve ticari araç taşıma
  • 81 ilden 81 ile parsiyel taşıma
  • Özel gönderiler (ekspres gönderi, gün içi teslimat, Kıbrıs gönderimleri vb.)

Taşımacılıktaki satın alma hizmetlerimiz yalnızca bu alanlarla sınırlı değil. Sizlerden gelecek talep doğrultusunda standartların dışında, normal kamyon veya tırlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta, genişlikte veya ağırlıkta yükleriniz için lowbed ve tanker taşımacılığı ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler de sunuyoruz.

Türkiye genelindeki yurt içi karayolu taşımacılığı hizmetimiz neleri kapsıyor?

Hizmet verdiği coğrafyaya ve faaliyet alanına hakim uzman kadromuzun danışmanlığında nakliye ihtiyacınızın doğru tespit edilmesini sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda en akılcı satın alma yöntemini belirleyerek lojistik yönetimi planınızı oluşturuyoruz. Yönettiğimiz geniş tedarikçi havuzu pek çok sektörü yakından izlememizi mümkün kılıyor. Böylelikle hem sektörel gelişmelere dair elimizdeki veriler doğrultusunda periyodik olarak sizi bilgilendiriyor hem de satın alma stratejinizi en doğru şekilde belirliyoruz.

Demiryolu

Tren rayı ve altyapı çalışmalarının tamamlanması, yeni lojistik köylerinin açılması ve tren işletmeciliğinin gelişmesi sayesinde, yurt içi demiryolu taşımacılığı hizmetinin önemi ve etkinliği her geçen gün artıyor. Demiryolu, bugün gerek ekonomik ve çevre dostu oluşu, gerekse olumsuz hava koşullarında bile sorunsuz çalışması nedeniyle şirketler tarafından tercih edilen alternatif bir taşımacılık aracı. Zer, uzman kadrolarıyla demiryolu taşımacılığı hizmetinde de tedarik zincirinize en uygun çözümleri sunuyor, lojistik süreci yönetiminizden en üst seviyede verim almanızı sağlıyor.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?