Karayolu Taşımacılığı

15.12.2020
293
Karayolu Taşımacılığı

Yurt içi lojistik hizmetlerinde de strateji, uzmanlık ve teknolojiyi birleştiren çözümleriyle yanınızdayız. Taşınacak ürünün niteliği, özellikleri, miktarı ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda alternatif kara ve demiryolu taşımacılığı modellerini kapsayan satın alma çözümleri sunuyoruz. Taşımacılık sektöründe uzman kadrolara sahip iş ortaklarımızla hızlı ve güvenli yurt içi lojistik hizmetleri fırsatlarından faydalanmanızı sağlıyoruz.

Karayolu

Yurt içi karayolu taşımacılığı hizmeti alanındaki satın alma deneyimimizle müşterilerimize kapsamlı ve optimum çözümler üretiyoruz. Taşımacılık sektöründe öncü iş ortaklarıyla çalışıyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Ölçek ekonomisinden yararlanarak, deneyimli ekibimizle farklı sektörlerden müşterilerimize para ve zaman kazandırıyor, katma değer yaratıyoruz.

Hizmetlerimiz

 • Sac taşıma
 • Üretim malzemeleri (milk-run) ve yedek parça taşımacılığı
 • Gıda ürünleri sektöründe hammadde ve ürün taşımacılığı
 • Beyaz eşya, dayanıklı tüketim ürünlerinin tedariği
 • Otomotiv sektöründe binek otomobil ve ticari araç taşıma
 • 81 ilden 81 ile parsiyel taşıma
 • Özel gönderiler (ekspres gönderi, gün içi teslimat, Kıbrıs gönderimleri vb.)

Taşımacılıktaki satın alma hizmetlerimiz yalnızca bu alanlarla sınırlı değil. Sizlerden gelecek talep doğrultusunda standartların dışında, normal kamyon veya tırlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta, genişlikte veya ağırlıkta yükleriniz için lowbed ve tanker taşımacılığı ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler de sunuyoruz.

Türkiye genelindeki yurt içi karayolu taşımacılığı hizmetimiz neleri kapsıyor?

Hizmet verdiği coğrafyaya ve faaliyet alanına hakim uzman kadromuzun danışmanlığında nakliye ihtiyacınızın doğru tespit edilmesini sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda en akılcı satın alma yöntemini belirleyerek lojistik yönetimi planınızı oluşturuyoruz. Yönettiğimiz geniş tedarikçi havuzu pek çok sektörü yakından izlememizi mümkün kılıyor. Böylelikle hem sektörel gelişmelere dair elimizdeki veriler doğrultusunda periyodik olarak sizi bilgilendiriyor hem de satın alma stratejinizi en doğru şekilde belirliyoruz.

Demiryolu

Tren rayı ve altyapı çalışmalarının tamamlanması, yeni lojistik köylerinin açılması ve tren işletmeciliğinin gelişmesi sayesinde, yurt içi demiryolu taşımacılığı hizmetinin önemi ve etkinliği her geçen gün artıyor. Demiryolu, bugün gerek ekonomik ve çevre dostu oluşu, gerekse olumsuz hava koşullarında bile sorunsuz çalışması nedeniyle şirketler tarafından tercih edilen alternatif bir taşımacılık aracı. Zer, uzman kadrolarıyla demiryolu taşımacılığı hizmetinde de tedarik zincirinize en uygun çözümleri sunuyor, lojistik süreci yönetiminizden en üst seviyede verim almanızı sağlıyor.

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Necati ERSOYLU dedi ki:

   At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore .

   1. safirtema dedi ki:

    At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua.

  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?