Uluslararası Taşımacılık

Anasayfa » Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası kara taşımacılığında yüksek kapasiteli TIR filomuz, güvenilir tedarikçi ağımız ile müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Hedeflerimizin arasında uzun süreli işbirliği ve güçlü ekibimiz ile kara taşımacılığını hep bir adım zirveye taşımak yer alıyor. Teknolojiye yaratıcılığımızı katıyor, çevremizi korumaktan asla vazgeçmiyoruz.

Dünya’nın büyüyen lojistik ihtiyacı ile birlikte her gün daha dinamik, aktif ve yetenekli uzmanlarımız, Karayolu Taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Müşterilerimize sadece hız ve kusursuz hizmet değil, aynı zamanda uygun maliyetli alternatif çözümler sunmaktayız. Teknolojiye yaptığımız yatırımlar ile lojistik sürecinin tüm adımlarını takip edebilir ve kusursuz lojistik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Özmal askılı, tenteli ve frigo araçlarımızla tüm Avrupa’ya parsiyel ve komple seferler düzenlemekteyiz. Batı ve Doğu Avrupa ülkelerinde depolama, toplama, dağıtım ve gümrükleme hizmetleri vermekteyiz. Gerektiği taktirde müşteriye özel ekspres seferler düzenlemekteyiz. Genç modern filomuz, sahip olduğumuz özel ekipmanlar ve deneyimli şoförlerimiz ile Avrupa, Türkii Cumhuriyetler ve Ortadoğu’nun tümüne yayılmış bir hizmet ağını siz müşterilerimizle geniş çalışma ağımız ile buluşturuyoruz.

  • Avrupa ülkelerinden Türkiye, Balkanlar, Asya ve Ortadoğu’ya nakliye,
  • Özel ekipman ve araç gerektiren yükler için taşımacılık hizmetleri,
  • Tekstil taşımacılığında (Askılı/Koli) özel uzmanlık,
  • Uydu, internet ve mobil telefon araçları ile haberleşme/bilgilendirme ve sefer izleme olanağı
  • Batı Avrupa Ülkeleri: Almanya, Avusturya, Belçika, İngiltere, Fransa, Hollanda, İrlanda, İsviçre, Lüksemburg.
  • Doğu Avrupa Ülkeleri: Beyaz Rusya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Moldova, Polonya, Slovakya,
  • Kuzey Avrupa Ülkeleri: Danimarka, Estonya, Finlandiya, İsveç, Letonya, Litvanya, Norveç.
  • Güney Avrupa ve Balkan Ülkeleri: Arnavutluk, Bosna Hersek, Hırvatistan, İspanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Makedonya, Portekiz, Slovenya, Yunanistan.
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?